Tööandjale

Hea Eesti Maaülikooli tänane ja tulevane koostööpartner!

Selleaastane Eesti Maaülikooli karjääripäev, Tudengimess 2022 toimub 31.03.2022, algusega kell 11 Eesti Maaülikooli Spordihoones. Käesoleva aasta Tudengimess toimub juba üheksandat korda. Õppeaastal 2021/2022 õpib Eesti Maaülikoolis ligi 3000 tudengit, kes on potentsiaalsed tulevased töötajad või hoopiski koostööpartnerid. Õppekavasid on käesoleval õppeaastal ülikoolis 43. Õppekavadest saate soovi korral ülevaate siit: https://www.emu.ee/et/sisseastujale/.

 

Tudengimess on Eesti Maaülikooli poolt korraldatav üritus, kuhu on oodatud kõik maaülikooli üliõpilased, kes soovivad luua ettevõtetega kontakte, et leida endale erialaliselt sobiv praktika- või töökoht, ning kõik valdkondlikud ettevõtted ja asutused, kes soovivad maaülikooli üliõpilaste näol leida endale sobivat praktikanti või töötajat.

Messil on väljas ka üliõpilasseltsid ning maaülikooli esindajad, kes jagavad teile lahkesti infot ülikooli erialade kohta.

 

Info messi kohta täieneb lehel jooksvalt ja ühe infona lisandub jooksvalt juurde info messil osalevate ettevõtete kohta, et üliõpilased ja praktikajuhendajad näeksid, kellega neil kohtumised messil ees seisavad.

Messil osalemiseks palun registreerige ennast selleks etteantud vormile (vt vasakul loendis ´´registreerimisvorm´´). Registreerimine on avatud kuni 30.03.2022

 

Messi osalustasu:

Osalustasu on 50 €, mille hulgas on:

·        laud ja toolid;

·        osalejate kaelakaardid;

·        vool 220v, koos pikendusjuhtmega;

·        vajadusel riideruumi kapi kasutamine;

·        ettevõtte logo Tudengimessi kodulehel.

 

Parkimine Spordihoone parklas on tasuta

 

Tekkinud küsimusi saab jooksvalt esitada messi projektijuhile Katriin Visnapuule (katriin.visnapuu@emu.ee).

Heade soovidega ja kohtumiseni 31.03 Eesti Maaülikooli karjäärimessil.